Birka Reklam'a Hoşgeldiniz

Araç Giydirme Hakkında Herşey

Araç Giydirme Ne Demek

araç giydirme hakkında herşeyAraç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe "Araç Giydirme, Araç Kaplama ( Araç üstü reklam )" ismi verilir. Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise "Araç Üstü Reklam Kaplama" denilir. Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) konusu çok detaylı bir konu olup üzerine detaylı bir şekilde eğileceğiz. Birka Reklam olarak Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) Araç Kaplama konusunda 13 yıllık bir tecrübeye sahibiz, yılların vermiş olduğu bu birikimi Müşterilerimizibilgilendirmek amaçlı, internet sitelerimizde ve diğer basılı organlarda siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Neden Araç Giydirme ? Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. buçeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları, hem zaman açısından hemde fiyat açısından malesefki Firmaları zorlamaktadır. Birka Reklam olarak, fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının ARAÇ GİYDİRME olduğunu düşünüyoruz. Araç Giydirme - Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır. Bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı ) bir araç olsun.

Bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır. Bu sebepten dolayı Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) reklamı çok önemlidir. Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kullanına verdiğiniz büyçenin çok altındadır. Bir defaya mahsus vereceğiniz bu ücret karşılığında araçınızın üzerindeki reklamı 5-7 yıla kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana gelecektir ve görseli yani aracın üstündeki imajı değiştirmek gerekecektir. Görüldüğü üzere bir defaya mahsuz ödemesini yaptığınız araç reklamını 7 yıla kadar kullanabiliyorsunuz. Firma araçları olup ta Araç Reklamı yaptırmayanların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır.

Bu da Araç Giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun bir ispatıdır. Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) Araç Kaplama konusu hakkında Birka Reklam ana web sitemizde tüm referans örneklerimizi görebilirsiniz. Bu referasların içinde Araç Giydirme - Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) ile ilgili tüm çeşitleri bulabilirsiniz. Araçların sadece kapı kısımlarına Logo uygulaması, bölgesel Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ), full Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) gibi tüm örnekler mevcuttur. Ayrıca şuanda içinde olma olasılığınızın yüksek olduğu www.aracgiydirme.net web siteside Birka Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. Bu iki web sitesinde de Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) Araç Kaplama ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.