Birka Reklam'a Hoşgeldiniz

Araç Giydirmenin Ömrü Nedir

araç giydirmenin ömrüAraç Giydirmenin ömrü kullanacağınız Cast Folyonun cinsiyle ve markasıyla bağlantılıdır. Bu süre 1 yıldan 5 yıla kadar uzayabilir. Araç Giydirmenin ömrüne ömür katmak için yukarıda yaptığımız açıklamalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat etmediğiniz her husus için Araç Giydirmenin ömrünü azaltacaksınız.

Araç Giydirme - Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) işlemini yapmadan önce işi yaptıracağınız firmadan garantinizi alınız. Genelde Araç Giydirme - Araç Kapalama ( Araç Üstü Reklam ) işlerinde 1 yıl ile 3 yıl arasında garanti verilir. Ancak bu uygulama düzgün yapıldında uzun yıllar kullanılabilir.

Birka Reklam olarak kendi firma araçlarımızı 5 yıl önce yaptığımız görsellerle kullanmaya devam etmekteyiz. Yukarıda anlattığımız tüm özelliklere dikkat ederek Araç Giydirme - Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) işlemi yaparsanız senelerce bir sıkıntı olmadan kullanabilirsiniz. Aracınızı yıkamaya verdiğinizde fırma ile yıkanmamasına dikkat ediniz. Çünkü fırça ek yerlerine zarar verebilir.